АЛЕКСАНДРА ПЕРИШИЋ БРОНЗАНА!
ВЕЛИКИ УСПЕХ СРПСКЕ ТЕКВОНДИСТКИЊЕ на ЕП у Минхену! НОВА МЕДАЉА ЗА СРБИЈУ
Српска репрезентативка у теквондоу Александра Перишић освојила је јуче бронзану медаљу првог дана Европског сениорског првенства у Минхену.
Олимпијска вицешампионка из Париза у категорији до 67 килограма заустављена у борби за финале од репрезентативке Грчке Стилијани Маредаки, која је касније стигла и до злата.
Пише: Дневник Извор: Танјуг Фото: https://oks.org.rs/
