АЛЕКСАНДРА ПЕРИШИЋ БРОНЗАНА!

ВЕЛИКИ УСПЕХ СРПСКЕ ТЕКВОНДИСТКИЊЕ на ЕП у Минхену! НОВА МЕДАЉА ЗА СРБИЈУ

Српска репрезентативка у теквондоу Александра Перишић освојила је јуче бронзану медаљу првог дана Европског сениорског првенства у Минхену.

Олимпијска вицешампионка из Париза у категорији до 67 килограма заустављена у борби за финале од репрезентативке Грчке Стилијани Маредаки, која је касније стигла и до злата.

Пише: Дневник Извор: Танјуг Фото: https://oks.org.rs/

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *